MKS - Tinby Taem 6:1 (1:0)
MKS zagrał w składzie : Zielonka - Sopur , Witczak , Juszczak, Kępniak, Rakowski, Rosiak, Kosecki.

Rozszerzona zawartość newsa
Do bardzo ciekawego spotkania doszło pomiędzy MKS a Tinby Taem, oba zespoły po czterech kolejkach MHL w Zduńskiej Woli miały tyle samo punktów .

Pierwsza połowa nie zapowiadała wysokiej wygranej MKSu. Drużyna zdobyła jedną bramkę po strzale Mateusza Witczaka. Druga połowa spotkania należała już do zawodników MKSu i wygrali ją aż 5-1 a na listę strzelców wpisali się Mariusz Juszczak, Karol Kosecki , Łukasz Rakowski x2 i jedna bramka samobójcza a dla zespołu Tinby Taem strzelił Szymon Ratajczyk.